Drogie Mamy zaczynamy !! #1

24-10-2019


 

Zaczynamy!


Bycie mamą to prawdziwe wyzwanie. Możemy się zarzekać, że to "bułka z masłem", ale w rzeczywistości macierzyństwo to kompilacja trudnych i pięknych momentów. Chcąc ułatwić wszystkim mamom odnalezienie się w macierzyństwie, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym znajdziecie porady dotyczące ciąży, porodu, macierzyństwa, a także opieki nad dzieckiem. To nasz prezent dla wszystkim mam z okazji dziesięciolecia naszego sklepu!

 

 

Ciąża i początki macierzyństwa to najwspanialszy czas dla kobiety, ale również czas diametralnych zmian. Zmienia się nie tylko ciało kobiety, ale również jej podejście do wielu kwestii. Narodziny dziecka potrafią wywrócić życie rodziny do góry nogami.


Nie jest łatwo ogarnąć wszystkie kwestie związane z wychowaniem i opieką nad młodym człowiekiem. Do tego z każdej strony kobiety atakowane są "dobrymi" radami mam, babć, cioć czy nieznajomych. Młode mamy porad szukają w internecie. Ale nie oszukujmy się, często nie mają czasu przeszukiwać setek stron, by znaleźć odpowiedzi na nurtujące je pytania.


Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek, postanowiliśmy stworzyć bloga, na którym pojawia się informacje podane w pigułce. Na blogu znajdziecie tematy związane z opieką nad niemowlakiem, starszakiem, a także informacje związane z ciążą czy kompletowaniem wyprawki.


Nasz blog będzie dotyczył macierzyństwa i spraw związanych z opieką i wychowaniem dzieci. Podzielimy się z Wami naszym doświadczeniem i wiedzą. Blog będzie miejscem, w którym znajdziecie potrzebne informacje i odpowiedzi na nurtujące Was pytania.


Macierzyństwo jest fajne, choć trudne i nieprzewidywalne. Dlatego też chcemy ułatwić mamom odnalezienie się w nowej roli życiowej. Co znajdziecie na blogu:

- porady z zakresu ciąży, przygotowania się do niej i jej przebiegu;

- porady dotyczące opieki nad niemowlakiem;

- porady z zakresu kompletowania wyprawki dla noworodka;

- porady z zakresu żywienia dzieci;

- porady dotyczące wychowania dzieci;

 

 

Miliony dobrych rad, tysiące wzorów, setki codziennych spraw, a do tego dziecko, które nie zawsze chce spać czy bez problemu pije mleko z piersi. To może przytłoczyć. Dlatego też zapraszamy do nas. Tu każda z mam znajdzie coś dla siebie.