Basket_selected
Wartość:0,00 zł
Waluta:
Kontakt

 

e-mial: sklep@justbaby.pl

 

M-store JustBaby

ul. Dobrzyńska 68

     42-200 Częstochowa

 

Sklep czynny:

pon.- pt: 9-17

 

Płatności
Płatności moga Państwo dokonywać na nasze konto firmowe:

45 1090 1173 0000 0001 1032 3661
M-store Marcin Orzechowski
ul. Zygmunta Starego 5
63-500 Ostrzeszów

W tytule płatności proszę podać numer zamówienia.

Standardowy koszt dostawy 1 przesyłki to:
Firma Kurierska DPD
wpłata na konto 18 zł
pobranie kurierskie 22 zł
Ilość przesyłek w zamówieniu zależna jest od gabarytów przedmiotu !!!
Large_01

  • Smoczek smoczki na butelkę 1 szt wszystkie rozmiary firmy MAM Baby

  • Kod:0533
  • Producent:MAM Baby
  • Kategoria:Smoczki do butelek
  • 8,99 zł
    • Wybierz rozmiar smoczka:

    Ilość:
Opis:

Smoczek na butelkę firmy MAM Baby

Wyjątkowe smoczki MAM są efektem wieloletnich badań i testów prowadzonych przez ekspertów medycznych MAM (stomatologów, ortodontów) przy użyciu nowoczesnych technologii. Jednym z ponad 65 patentów marki MAM jest jedwabisty silikon™ - wyjątkowo miękki i delikatny silikon, który w dotyku przypomina pierś mamy. Właśnie dlatego jest instynktownie lubiany przez dzieci. Jego specjalnie zmatowiona powierzchnia sprawia, że smoczek nigdy nie przesuwa się w buzi malucha i zawsze pozostaje na swoim miejscu. Ta wyjątkowa innowacja została zastosowana we wszystkich smoczkach na butelki oraz smoczkach uspokajających MAM. Dzięki unikalnej budowie smoczek MAM nie zapada się podczas karmienia i zachowuje swój kształt. Każdy model smoczka MAM pasuje do wszystkich butelek MAM.

Opatentowany przez MAM jedwabisty silikon – jest instynktownie lubiany przez dzieci, dzięki czemu zamiana mamy na MAM jest niezwykle prosta. Dzieci przyzwyczajają się do jego niezwykłej delikatności, a codzienne aktywności (takie jak karmienie, odpoczynek) stają się dla nich prawdziwą przyjemnością.


Czy wiesz, że … ???
Produkty MAM zostały stworzone we współpracy z ICMRS (International Children Medical Research Society).
Bisfenol A (BPA) – jest to organiczny związek chemiczny, który może wywoływać wady wrodzone, choroby nowotworowe u dzieci. Najnowsze doniesienia medyczne wskazują, iż nawet śladowe ilości BPA mogą mieć szkodliwy wpływ na zdrowie dzieci powodując wady wrodzone, zwiększone ryzyko zachorowań na choroby nowotworowe, czy otyłość.
Obecnie około 40 milionów produktów MAM jest sprzedawanych w ponad 30 krajach, na wszystkich kontynentach świata. MAM posiada 8 filii w Europie, USA i Ameryce Południowej, a także jest liderem rynkowym w dziedzinie smoczków dziecięcych w USA i wielu krajach europejskich.